MARTIN VRŠEK

Jsem zvyklý nemovitosti prodávat – ne jen nabízet. Za zády mi stojí know-how celosvětové společnosti ERA Reality. S klienty jednám na rovinu a vždy v jejich prospěch.

Prodej nebo nákup nemovitosti, je pro mnohé lidi významný životní krok, který možná nikdy nezopakují. Aby vše proběhlo ke spokojenosti všech zúčastněných, je pro mne důležitá vzájemná důvěra.

Hájím zájmy klienta

Všechny kroky, které jako realitní makléř podnikám, dělám v zájmu svého klienta.  Klienta se snažím ochránit nejen při realizaci realitní transakce, ale i po ní.

Všechny smlouvy připravuje advokátní kancelář. Převody finančních prostředků řešíme vždy advokátní úschovu. Bezpečí je pro mne na prvním místě.

Vzájemný respekt je pro mne klíčový

Při své práci se setkávám s velkou spoustou lidí v různém věku s různou životní zkušeností. Moji klienti jsou lidé s velkým majetkem i lidé, kteří udělají jedinou realitní operaci za život. Realizuji prodeje za miliony i za sta tisíce.

Nejdůležitější však, je pro mne vzájemný respekt a důvěra. Na konci realitní transakce si chci s klientem podat ruku.

 

 

0
%
úspěšnost prodeje

Profesní příběh

Celý svůj profesní život jsem pracoval v obchodu. V roce 2008 jsem se začal věnovat osobním financím, včetně prodeje hypoték a odtud je jen krůček k realitám.

Reality mne pohltily a dnes věnuji většinu svého času právě jim. V roce 2017 jsem spojil síly s mezinárodní realitní sítí ERA Reality a otevřel vlastní franšízingovou pobočku pod názvem ERA Tilia.

Dříve, než jsem se stal realitním makléřem, na vlastní kůži jsem poznal, jak profese realitního makléře nemá vypadat. A dělám vše pro to, aby žádný z mých zákazníků nepocítil ani náznak rozčarování, kterému jsem byl vystaven já. 

Já a Rey Prosek. Jeden z nejlepších makléřů v USA

Co o spolupráci se mnou říkají klienti?

Když jsem potřebovala pomoci, z velké nabídky jsem si vybrala pane Vršek Vás. Odvedl jste výbornou profesionální práci. Vaše seriozní jednání s přesně dodržovanými termíny bylo završeno mojí naprostou spokojeností. Vaše vystupování svědčilo o hluboké znalosti problematiky a proto Vaše realitní služby mohu všem svým přátelům jen doporučit.
M. Beranová, majitelka bytového domu
V minulosti jsem slýchával, že moje nemovitosti je problém pronajmou. Od té doby, co spolupracuji s panem Martinem Vrškem, už žádný problém není.
S Skálamajitel bytového domu ve Strakonicích

Celosvětová realitní síť ERA Reality

ERA Reality byla založena v roce 1971 a za tu dobu shromáždila velmi kvalitní a velké know-how v prodeji nemovitostí.

ERA působí ve 42 zemích celého světa. Provozuje více než 2 400 realitních kanceláří ve kterých pracuje více než 37 000 realitních makléřů.

Veškeré know-how využívám pro práci a ve prospěch klientů.

Celosvětový úspěch ERA Reality není náhodou, je to výsledek tvrdé práce desetisíců lidí. A právě vy máte možnost díky mě, využívat celosvětový úspěchu společnosti ERA Reality ve svůj prospěch.

Nezávazná konzultace zcela zdarma

Domluvte si se mnou bezplatnou konzultaci. Probereme vaše záměry, zmírním vaše obavy. Přesvědčím vás, že jsem pro prodej vaší nemovitosti ten pravý profesionál!