PRODÁNO

0
Obytná plocha

Prodej rodinného domu ve Volyni

Ve Volyni na Strakonicku nabízíme k prodeji rodinný dům ze 40. let 20. stolení o dispozici 5+1. Dům prošel přibližně před osmi lety kompletní rekonstrukcí včetně zateplení fasády.

V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně, koupelna, WC a jedna místnost využitelná jako ložnice nebo pracovna s výstupem na terasu. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, z kterých vedou rozvody tepla do ostatních místností. Tímto způsobem se dá vytápět celý dům. V koupelně v tomto podlaží je sprchový kout. Na podlaze v zádveří a na chodbě je dlažba, v obytných místnostech plovoucí podlaha.

V podkroví je koupelna s vanou, dvě velké ložnice a jedna místnost použitelná jako malá ložnice nebo šatna. Podlahy v podkroví jsou masivní dubové. Schodiště mezi prvním a druhým podlažím je betonové, obložené dubovým dřevem. Celý dům je podsklepen.

Ve sklepě je plynový kotel a vodárna. Nemovitost je připojena na veřejnou kanalizaci a plynovod. Vodu je možno odebírat z obecního vodovodu nebo z vlastního vrtu.

Dům nepotřebuje žádnou zásadní investici a je okamžitě připraven k nastěhování.

Na pozemku stojí samostatná garáž, na jejíž půdě je velký prostor vhodný k ukládání věcí nebo vybudování např. letní kuchyně.

Spodní část zahrady je rovinatá a je na ni bezbariérový přístup. Horní část zahrady je ve svahu, ze kterého jsou výhledy na město a okolí.

Nákup je možné financovat hypotečním úvěrem.

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

Dispozice5+1
Obytná plocha 180 m²
Zastavěná plocha103 m²
Parcela673 m²
Stav nemovitostipo rekonstrukci
Vytápěníplynový kotel
Ohřev vodyelektrický bojler
LokalitaVolyně, Hůlkova 424
PENBD
0
PRODÁNO
KOMPLETNÍ CENA

PŘESNÁ POLOHA

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky kontaktujte realitního makléře Martin Vršek - ERA Reality.

 

Tilia reality- Bc. Martin Vršek

tel. číslo: +420 604 481 663
email: martin.vrsek@era-reality.cz